Hoşgeldiniz!
Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020
Açıklamaları Oku ve Başla

"Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020" Projesi

Amasya, Tokat ve Sivas İl Milli Eğitim Müdürlükleri

Amaç

"Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020", yenilikçi uygulamaları eğitim sistemine kazandırmayı; öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi öğretim imkânları sunmayı; 2023 Eğitim Vizyonunun gerektirdiği hedefleri yakalamayı ve yöneticilerimiz ile öğretmen ve öğrencilerimizi yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeleri teşvik ederek eğitim ortamlarımızın kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.

Kılavuz

Kılavuzu incelemek üzere tıklayın.
Kılavuza Git

Sitenin kullanımı için;
Site Kullanımına Git

Duyuru

Başvurular;
10 Nisan 2020 Cuma günü Saat 17:00
a kadar devam edecektir. Başvurularınızı bu tarihe kadar yapabilir, yaptığınız başvuruyu düzenleyebilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Aynı sırayı takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Kayıt

  Kaydınızı Tamamlayın.

  Menünün sağ üst tarafında "Kayıt Ol" butonuna tıklayın. İstenilen bilgileri doldurduktan sonra sisteme otomatik giriş yapacaktır. Eposta ya da telefon kullanımda olduğunda uyarı alacaksınız. Şifrenizi oluştururken en az bir tane "+, -, ." vb. nümerik olmayan bir karakter girmelisiniz.

 • Giriş Yap

  Girişinizi Yapın

  Kayıt işlemlerini tamamladığınızda otomatik olarak giriş yapılmış vaziyette yönetim ekranlarına yönlendirileceksiniz. Sonrasında girmek istediğiniz de sağ üst menüden "Giriş Yap" seçeneği ile kayıt sırasında belirlediğiniz eposta ve şifrenizle sisteme girişe devam ediniz.

 • Başvuru

  Yeni başvuru

  Sol menüden "Yeni Rapor Ekle" ye tıklayın. Gelen ekranda Başvurunuzun tipini (Bireysel/Kurumsal) seçimini yapın. Sonrasında da kategorinizi seçin. Kurumsal başvuru yapanlar için "Çalışma Ekibi"ne yönlendirileceksiniz. Çalışma ekibini girdikten sonra rapor detaylarına geçiş yapabilirsiniz. Formu doldurun ve kaydedin. Bahsedilen detay formu otomatik olarak kayıt edilmektedir.

 • Başvuru Sayıları

  Kategorilere göre sınırlar

  Bir kullanıcı; bireysey başvurularda her kategoriden en fazla 1, kurumsal başvurularda da her kategoriden en fazla 1 başvuru yapabilir. Detaylar için yardım dosyasını inceleyebilirsiniz.

İl Koordinatörleri

Projede aktif görevli İl koordinatörlerimiz.

Mustafa ÖRGÜT

Amasya İl Yetkilisi

Rukiye SARGUT

Tokat İl Yetkilisi

Emine KARAMUKLU

Sivas İl Yetkilisi

;